Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję. Wystarcyz zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną. Maksymalny bonus to 50 %.

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do końca roku, czyli do 31 grudnia do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi do swojego kuponu dołączyć bonus kursowy.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO lub MAXIKOMBI. Należy jednak wiedzieć, że na każdym zakładzie musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń.

Bukmacher Fortuna dopuszcza wszystkie zdarzenia z swojej oferty. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że kurs każdego typu musi być z oferty przedmeczowej, a kurs nie może być mniejszy niż 1.15.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy mieć na uwadze fakt, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest jedynie od ilości typów znajdujących się na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

W ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom bonusy powitalnej, w której to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonusy gracz musi jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze fakt, że jest to jedyna możliwość wpisania kodu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Zwrot do 40 PLN od BetClic
Następny artykułPromocje bukmacherskie na esport od STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.