Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom w ramach oferty promocyjnej „Happy Hours”. Wystarczy obstawiać zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

Kupony bez podatku w Polsce

Kupony bez podatku w Polsce

Śmiało można powiedzieć, że obecnie obstawienie meczy staje się coraz bardziej popularne niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Wynika to z prostej przyczyny, a mianowicie większość lig wraca do rozgrywania meczy.

Na tą okazję legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną „Happy Hours”. Trwa ona do odwołania, a gracze swojego udziału w tej ofercie nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

eFortuna zwiększa wygrane graczom.

Chcąc liczyć na większe wygrane wystarczy spełnić proste warunki promocji. Dopuszczone przez bukmachera eFortuna sa zakłady: AKO oraz MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Poza tym gracz musi dodać do kuponu bonus kursowy „Happy Hours”, który to znajduje się na stronie głównej www.eFortuna.pl.

Gracze sami wybierają, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Obowiązkowo muszą one być z oferty przedmeczowej, ale mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. Jest na pewno z czego wybierać, bowiem oferta bukmachera eFortuna jest bogata. W dodatku przed nami kolejne pojedynki w PKO Ekstraklasie, Bundeslidze, czy też lidze czeskiej.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy mieć jednak a uwadze, że minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30. Stawka zakładu jest dowolna. Istotne w tym wszystkim jest wyłącznie to, aby pamiętać, iż kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Bukmacher Fortuna zwiększy każdemu typerowi wygraną o 14% pod warunkiem, że zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji. Dodatkowo na uwadze trzeba mieć to, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bonus powitalny w eFortunie. Kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi już na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.

Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premia za depozyt do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski typer w Betclic. Bonusy dla graczy za obstawienie meczy 20 000 PLN.
Następny artykułPromocja akcja specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Extra gotówka dla graczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.