Typujesz sporty wirtualne? Jak tak, to niewątpliwie warto jest skorzystać z najnowszej promocji jaką oferuje swoim graczom legalny bukmacher STS, czyli „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej oferty każdy gracz w przypadku przegranej może liczyć na zwrot 100% stawki za przegrany zakład.

Bonus bukmacherski na sporty wirtualne.

Bonus bukmacherski na sporty wirtualne STS

Nie da się ukryć, że sporty wirtualne w Polsce w ostatnich tygodniach mają sporą popularność. Składa się to z dwóch czynników. Po pierwsze obecnie oferty bukmacherów są nieco ubogie z powodu zawieszonych rozgrywek. Natomiast sporty wirtualne można obstawiać przez cały dzień.

Kolejny aspekt sportów wirtualnych to fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Bowiem mecze trwają zdecydowanie krócej niż to ma miejsce w rzeczywistości.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom – „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, która trwa do odwołania, ale zagrany zakład musi zostać rozliczony w czasie jednej doby, czyli pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to należy poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Pewny zakład na sporty wirtualne:

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90. Jednak na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Oferta bukmachera STS na ten zakłady jest bogata. Gracze mogą obstawiać chociażby, takie zdarzenia, jak piłkę nożną, tenisa, koszykówka, wyścigi koni i psów.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu jest dowolna, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jeśli zagrany zakład okaże się wygrany to super, cała kwota znajdzie się na jego koncie. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.

Kod promocyjny w STS:

Nie posiadasz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich STS? Jest to niewątpliwie dobra okazja, aby je założyć i skorzystać z pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Pamiętać trzeba również fakt, że w tej akcji gracze mogą obstawiać wyłącznie przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane na Esport. Zwrot 50% stawki.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.